T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
MUŞ / MERKEZ - Muş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Haberler

Kas

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı "Veli Toplantısı" 09.11.2019 tarihinde okulumuzda velilerimizin yoğun katılımları ile yapıldı.

Toplantı programında okulumuz Müzik Öğretmeni Serpil AKTAŞ ve öğrenci koromuz tarafından, öğrenci velilerine konser verildi.

Yoğun katılımlarından dolayı velilerimize teşekkür ederiz.

Kas

8 Kasım 2019 tarihinde okulumuz konferans salonunda" Mevlüd-i Nebi" programı düzenlenmiştir. Programda Kuran-ı Kerim tilaveti, sinevizyon gösterisi, günün anlam ve önemine dair konuşmalar ve ilahi dinletisi yapılmıştır.

Kas

Ekim-2019 döneminde seçilen ayın sınıfları, okul idaresi ve rehber öğretmenlerimiz tarafından ziyaret edildi. Ayın sınıfları tatlı ve içecek ikramı ile tebrik edildi.

Ayın sınıfları seçilen 9-M, 10-E, 11-N ve 12-L sınıflarını tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Kas

Ekim ayında seçilen örnek  öğrencilerimize hediyeleri Okul Müdürümüz Ekrem ERLİĞ  tarafından verildi.

Ayın öğrencisi seçilen Ahmet Emin ER (9-M), Eren DEMİR (10-A), Serhat YALÇIN (11-N) ve Enes TÜRK (12-L) adlı öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Ekm

Okulumuz öğrencilerine kurumumuz Rehber Öğretmeni Tugay TOĞRUL tarafından "Verimli Ders Çalışma Teknikleri" konulu seminer konferans salonumuzda verilmiştir.

Ekm

Erasmsus Days (Erasmus Günleri) etkinliği Muş Öğretmenevinde Gerçekleştirildi.

Ekm

Ekm

Ekm

Okulumuz rehberlik servisi tarafından okulumuz öğrencilerine yönelik" Rehberlik Hizmetlerinin Tanıtılması" konulu seminer konferans salonumuzda verilmiştir.

Eyl

"Okuldan Vazgeçme Geleceğine Şekil Ver"

Eyl

Haz

Haz

Haz

Nis

Okulumuzda tüm sınıfların katılımıyla düzenlenen Sınıflar Arası Bilgi ve Genel Kültür Yarışması kıyasıya bir mücadeleye ve keyifli anlara sahne oldu.